Zaregistrujte se jako Host do projektu „Cestuj a Ochutnej“ a užívejte si naplno chutí a zážitků spojených s nocováním u lokálních farmářů či drobných podnikatelů.

Co registrací získáte a proč se registrovat:

  • V první řadě podpoříte venkovskou turistiku a s ní lokální farmáře, vinaře, sládky, ovocnáře, sýraře – prostě všechny, kteří nabízejí domácí produkty nebo originální zážitky.

  • Po registraci se Vám po dobu jednoho roku plně otevře mapa s detailní nabídkou nocování až po dobu 48 hodin u lokálních farmářů, vinařů, sládků, hospůdek a dalších drobných živnostníků podnikajících v agroturistice.

  • Samolepku na vozidlo s jedinečným ID prokazující Váš statut Hosta, díky které budete moci navštívit Vámi vybraná místa . (Tato samolepka má platnost jednoho roku a dává Vám oprávnění nocovat zdarma, za dodržení obchodních podmínek projektu „Cestuj a Ochutnej“, u místního podnikatele registrovaného na stránkách Cestuj a Ochutnej)

  • Přístup k článkům o místech, která jsme sami navštívili a recenzovali.

  • Možnost recenzovat a hodnotit navštívené destinace.

  • Podporu při řešení problémů s vaším stáním na daném místě.

Tato registrace je zpoplatněna registračním poplatkem ve výši 299,-Kč na jeden rok. Po jeho zaplacení Vám bude automaticky vytvořen a odeslán aktivační link na email, který uvedete v rámci své online platby!

Po jeho potvrzení bude Vaše zapojení se do projektu aktivováno a vy následně uvidíte detaily nabídek všech Hostitelů a můžete vyrazit! 

Tento poplatek bude použit pro další rozvoj projektu a jeho propagaci.


Jste farmář či jiný lokální agropodnikatel podnikatel a rádi byste nabídli své služby či produkty karavanistům na těchto stránkách? Velice rádi Vás mezi námi přivítáme! Než se však zaregistrujete, přečtěte si prosím Pro Hostitele – co musíte vědět, než se u nás zaregistrujet