Doporučení pro vyplnění

Zde máte možnost zadat základní údaje k místu, které nabídnout k publikaci na webu CESTUJ a OCHUTNEJ. Váš požadavek začneme zpracovávat v nejbližším pracovním dni a velice brzy vám dáme vědět o jeho uveřejnění. Vyhrazujeme si právo na redakční úpravy, díky kterým budou údaje o vašem místu zajímavé a zohledňující jednotný vzhled webu – nemusíte se starat o stylistiku, jen uveďte potřebné informace, o zbytek se postaráme a když si nebudeme jisti, kontaktujeme Vás.

Název místa

Název by měl vystihovat vás, vaše zaměření a polohu, například „Kukuřičná farma Vojetkovice“.

Stručný popis

Zde napište stručný souhrn informací o vaší nabídce a daném místu. Text bude použit spolu s náhledovou fotografií na přehledech míst a ve vyhledávání.

Popis místa

Zde napište co nejvíce relevantních informací o stání jako takovém, zajímavých místech v okolí, vaší nabídce a případně další zajímavé skutečnosti. Text bude použit v úplném zobrazení všech informací o daném. místu.

Adresa

Zadejte adresu místa nebo nejbližší orientační adresu ve tvaru „Obec, ulice číslo popisné“. Případně zadejte zeměpisný název.

Souřadnice

Pokud parkovací místo nemá přímo adresu, zadejte jeho GPS souřadnice. GPS souřadnice slouží pro navigaci vašich hostů.

Telefon

Telefon je důležitý, na tento telefon vám budou Vaši potenciální hosté volat, aby si rezervovali pobyt. Zadejte jej v mezinárodním formátu.

Dostupnost služby

Aby jste nebyli rušeni v době, kdy nechcete nebo nemůžete služby poskytovat, zadejte období, ve kterém chcete, aby vás hosté navštěvovali.

Náhledová fotografie

Fotografie vašeho místa řekne lidem víc, než dvoustránkový popis. Na náhledové fotografii si dejte záležet, měla by stihnout celkovou atmosféru a charakter nabízeného místa. Titulek náhledové fotografie by měl vystihovat dané místo – například Bio farma Novákovi. Maximální velikost fotografie je omezena na 20 MB.

Počet stání

Alespoň orientačně uveďte, kolik aut současně u vás může zůstat.

Velikost jednoho stání

Udejte orientační rozměry nebo plochu jednoho stání. Údaj pomůže hostům při rozhodování, zda je místo pro jejich vůz vhodné.

Vybavení stání

Svým hostům pomůžete při přípravě na cestu tím, že jim popíšete případnou další vybavenost zahrnutou V CENĚ stání. Je jen na vás, zda poskytnete například elektřinu jako vybavení stání zdarma, nebo jako placenou službu.

Doplňkové služby a jejich cena

Pokud chcete a můžete, nabídněte další rozšiřující služby související se stáním i za rozumnou úplatu. Vaši hosté ocení především přívod elektřiny, pitnou vodu, možnost vypuštění šedivé vody, možnost vylití chemického WC nebo i výměnu plynové bomby.

Cena za noc

Než se dohadovat, tak raději rovnou stanovte cenu za noc pro případ, kdy u vás host nenakoupí zboží / služby ve sjednaném limitu nebo se s hostem budete chtít domluvit na delším (třeba prodloužený víkend) stání.

Vhodné pro obytné přívěsy

Podle svého uvážení uveďte, zda se domníváte, že místo je vhodné pro karavany = obytné přívěsy tažené osobním vozem nebo dodávkou. Pokud si nejste jisti, popište případné problémy v popisu místa a zde zaškrtněte Ano. Za správné rozhodnutí odpovídá řidič na místě.

Vhodné pro obytné vozy do 3,5 t

Uveďte, zda se domníváte, že je místo vhodné pro obytné vozy (obytné dodávky a obytná auta).

Vhodné pro obytné vozy nad 3,5 t

Předtím, než zaškrtnete tuto možnost, se opravdu zamyslete – projel by na parkovací místo a bezpečně tam parkoval popelářský vůz nebo 7tunový náklaďák či autobus ? Pokud si odpovíte Ano, zaškrtněte i tuto volbu. Majitelů těchto obrů sice není mnoho, ale poměrně špatně shání bezpečná místa na přenocování, takže pokud takto označíte své místo, je pravděpodobné, že vás takový obřík navštíví.

Maximální délka, šířka, výška

Tyto údaje jsou nejbezpečnějším údajem pro rozhodování o tom, zda je pro hosta vaše místo vhodné. Především výška bývá limitující pro mnoho vozidel. Prosím, vyplňujte tyto údaje pečlivě.

Další fotografie

Fotografie vašeho místa řekne lidem víc, než dvoustránkový popis. Využijte tyto další fotografie,  například pro detail stání pro karavany, příjezd a případné zajímavosti nebo informace o vás. Titulky by měly stručně popsat, co je na fotografii.

Maximální rozměry vozidla nebo soupravy

Můžete přidat až 5 dalších fotografií, které budou publikovány k vašemu místu. Fotografie mohou dát víc informací, než dlouhé texty, doporučujeme pořídit fotografie stání pro obytné vozy a karavany, foto vašich produktů nebo zajímavé z daného místa.